Hakkımızda


Hakkımızda

“Kısa hikayelerle başlayıp insanlara okuma alışkanlığı kazandırmak ve günden güne artarak çoğalmak ve büyümek.” 

2017 yılında bu amaçla kurduk sitemizi. Sitemiz vasıtasıyla, çocuklarımıza, gençlerimize, evine ve yatağına bağlı engelli dostlarımıza, her gün bir hikaye okumaya gönüllü ve her gün bir hikaye bekleyen, her yaştan dostumuza ulaşmayı hedefliyoruz.

Okumayı sevdirmek, her yaştan daha çok okuyucuya ulaşmak, bu vesileyle yazmaya teşviktir amacımız. Kendini yazarak ifade eden kardeşlerimize ulaşmak, geleceğin güçlü yazarlarını bulmak ve tanıtmak için, dilimize Türkçe’mize sahip çıkmak, Türk Edebiyatına yeni, güçlü ve  sağlam  yazarlar kazandırmak içindir gayretimiz.

Farklı kategorilerde konular oluşturarak,  ilk kez sitemizde yayımlanmış yeni hikayelerle dünyanın her yerinden, en küçüğümüzden, en büyüğümüze kadar, okuyuculara hitap etmek için hızla çalışmaktayız. Bu konuda büyük bir aile olmak için gayret etmekteyiz.  Tüm dünyada hikaye severlerin ve hikaye yazarlarının bir numaralı sitesi olmak için, ne kadar zaman alırsa alsın gayretle hedefimize ulamak için çalışacağız.

Sevgili okuyucularımız, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için lütfen yorumlarınızla bize destek olun. Eleştirilerinizi, duygu ve düşüncelerinizi, ne tür hikayeler istediğinizi, beğenileriniz vs. yorumlarınızda bizimle paylaşın.

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

http://hikayelerimizden.com/